Szymon Szyszka - przedstawiciel gatunku kudłato-grzywiastych. Charakteryzuje go nadpobudliwość ruchowa. Trudno sprecyzować jego fascynacje zważywszy, że pod osłoną nocy wykręca sąsiadom wentyle z rowerów. Twierdzi, że to w ramach ściśle tajnej operacji, ...której nikt nigdy nie odkrył. Czas wolny spędza na podglądaniu kopulacji turkucia podjadka.

 


Daniel
Piecyk
- wokalista, autor i kompozytor. Producent muzyczny w firmie RECORD STARS. Zainicjował swoją karierę muzyczną w telewizyjnym talent show " IDOL " w 2005r. Dwukrotny laureat Festiwal Scyzoryki Kielce 2013 i 2014r. Swoje życie ściśle wiąże z muzyką. Prywatnie kochający mąż i tata dwóch cudownych i wspaniałych córek 🙂

 

 

 

Rafal Mogielski - gitara solowa, kompozytor i autor tekstów, miłośnik wybujałej wyobraźni, prywatnie hodowca kwiatów rabatowych. Jego największym sukcesem jest możliwość bycia ojcem, a jego motto życiowe brzmi: "Nie ma na tym Świecie rzeczy niemożliwych, kiedy idzie się właściwą drogą. Dobro lub zło, wybór jest nasz, nie ma nic po środku".

 

 


Damian Staszczyk
- gitara basowa - inżynier mechanik, szarpidrut, pasjonata czterech strun, zafascynowany Jaco Pastoriusem. Ciągle ma chęć na kolejną gitarkę, lecz ogranicza go niedostatek miedzi.

 

 

 

 


Piotr Torchała
- perkusja